trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Pod Lochkovem | 13:59 | |
Lochkov | 14:00 | |
Za Chalupami | 14:01 | |
Frančíkova | 14:02 | |
U Křížku | 14:03 | |
Slivenec | 14:05 | |
K Holyni | 14:06 | |
Opálová | 14:07 | |
Nový Slivenec | 14:09 | |
Štěpařská | 14:11 | |
Poliklinika Barrandov | 14:13 | |
Chaplinovo náměstí | 14:14 | |
Dreyerova | 14:16 | |
Slivenecká | 14:17 | |
Nádraží Hlubočepy | 14:19 | |
Michnovka | 14:20 | |
Na Srpečku | 14:21 | |
Hlubočepy | 14:22 | |
Zlíchov | 14:23 | |
Pod Děvínem | 14:25 | |
Správa sociálního zabezpečení | 14:26 | |
Křížová | 14:28 | |
Na Knížecí | 14:41 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost