trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 11:37 | |
Křížová | 11:40 | |
Správa sociálního zabezpečení | 11:41 | |
Pod Konvářkou | 11:42 | |
Pod Děvínem | 11:43 | |
Zlíchov | 11:44 | |
Hlubočepy | 11:45 | |
Na Srpečku | 11:46 | |
Michnovka | 11:47 | |
V Uličce | 11:48 | |
Nádraží Hlubočepy | 11:49 | |
Slivenecká | 11:51 | |
Dreyerova | 11:52 | |
Chaplinovo náměstí | 11:54 | |
Poliklinika Barrandov | 11:55 | |
Štěpařská | 11:56 | |
Nový Slivenec | 11:58 | |
V Remízku | 11:58 | |
Smaragdová | 11:59 | |
Návětrná | 12:01 | |
K Holyni | 12:02 | |
Slivenec | 12:03 | |
U Křížku | 12:05 | |
Frančíkova | 12:06 | |
Za Chalupami | 12:08 | |
Lochkov | 12:09 | |
K Cikánce | 12:11 | |
Cementárna Radotín | 12:12 | |
V Sudech | 12:13 | |
Safírová | 12:14 | |
Prvomájová | 12:15 | |
Nádraží Radotín | 12:21 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost