trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 12:37 | |
Prosek | 12:40 | |
Střížkov | 12:41 | |
Ládví | 12:44 | |
Kobylisy | 12:46 | |
Nádraží Holešovice | 12:49 | |
Vltavská | 12:51 | |
Florenc - C | 12:53 | |
Hlavní nádraží | 12:54 | |
Muzeum - C | 12:56 | |
I. P. Pavlova | 12:57 | |
Vyšehrad | 12:59 | |
Pražského povstání | 13:01 | |
Pankrác | 13:02 | |
Budějovická | 13:04 | |
Kačerov | 13:06 | |
Roztyly | 13:08 | |
Chodov | 13:09 | |
Opatov | 13:11 | |
Háje | 13:13 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost