trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 08:24 | |
Terminál 2 | 08:26 | |
Schengenská | 08:27 | |
U Hangáru | 08:29 | |
Terminál 3 | 08:32 | |
K Letišti | 08:33 | |
Dědina | 08:35 | |
Nová Šárka | 08:36 | |
Divoká Šárka | 08:37 | |
Nádraží Veleslavín | 08:44 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost