trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 09:06 | |
Terminál 2 | 09:08 | |
Schengenská | 09:09 | |
U Hangáru | 09:11 | |
Terminál 3 | 09:14 | |
K Letišti | 09:15 | |
Dědina | 09:17 | |
Nová Šárka | 09:18 | |
Divoká Šárka | 09:19 | |
Nádraží Veleslavín | 09:28 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost