trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 08:36 | |
Terminál 2 | 08:38 | |
Schengenská | 08:39 | |
U Hangáru | 08:41 | |
Terminál 3 | 08:44 | |
K Letišti | 08:45 | |
Dědina | 08:47 | |
Nová Šárka | 08:48 | |
Divoká Šárka | 08:49 | |
Nádraží Veleslavín | 08:56 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost