trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 12:49 | |
Terminál 2 | 12:51 | |
Schengenská | 12:52 | |
U Hangáru | 12:54 | |
Terminál 3 | 12:57 | |
K Letišti | 12:58 | |
Dědina | 13:00 | |
Nová Šárka | 13:01 | |
Divoká Šárka | 13:02 | |
Nádraží Veleslavín | 13:14 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost