trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 12:39 | |
Terminál 2 | 12:41 | |
Schengenská | 12:42 | |
U Hangáru | 12:44 | |
Terminál 3 | 12:47 | |
K Letišti | 12:48 | |
Dědina | 12:50 | |
Nová Šárka | 12:51 | |
Divoká Šárka | 12:52 | |
Nádraží Veleslavín | 13:04 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost