trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 22:49 | |
Čínská | 22:51 | |
Nádraží Podbaba | 22:52 | |
Výzkumný ústav vodohospodářský | 22:52 | |
V Podbabě | 22:53 | |
Břetislavka | 22:55 | |
Žežulka | 22:57 | |
Šatovka | 22:58 | |
Dolní Šárka | 22:59 | |
Na Mlýnku | 23:00 | |
Kalinův mlýn | 23:01 | |
Kuliška | 23:02 | |
Korek | 23:03 | |
Jenerálka | 23:04 | |
Nad Habrovkou | 23:05 | |
Průhonský háj | 23:05 | |
Na Parcelách | 23:06 | |
Škola Nebušice | 23:07 | |
K Noskovně | 23:08 | |
Nebušice | 23:24 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost