trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kačerov | 08:31 | |
Nemocnice Krč | 08:34 | |
Zálesí | 08:36 | |
Sídliště Krč | 08:37 | |
Tempo | 08:38 | |
Jalodvorská | 08:40 | |
U Zvoničky | 08:41 | |
Libuš | 08:42 | |
U Libušské sokolovny | 08:44 | |
Sídliště Písnice | 08:45 | |
Lipovická | 08:46 | |
Ke Březině | 08:47 | |
Písnice | 08:48 | |
Cholupický hřbitov | 08:50 | |
Cholupické náměstí | 08:52 | |
Cholupice | 08:53 | |
Hrazanská | 08:55 | |
Točná | 09:34 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost