trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 05:43 | |
Radnice Praha 6 | 05:45 | |
Sibiřské náměstí | 05:47 | |
Českomalínská | 05:48 | |
Rooseveltova | 05:49 | |
Zelená | 05:50 | |
Studentský dům | 05:51 | |
Národní technická knihovna | 05:52 | |
Thákurova | 05:53 | |
Dělostřelecká | 05:54 | |
Vozovna Střešovice | 05:57 | |
Sibeliova | 05:59 | |
Norbertov | 06:00 | |
Náměstí Před Bateriemi | 06:01 | |
Talichova | 06:02 | |
U Vojenské nemocnice | 06:03 | |
Vojenská nemocnice | 06:04 | |
Poliklinika Petřiny | 06:06 | |
Větrník | 06:08 | |
Petřiny | 06:09 | |
Sídliště Petřiny | 06:10 | |
Libocká | 06:13 | |
Litovický potok | 06:14 | |
Ruzyňská | 06:15 | |
Ruzyňská škola | 06:16 | |
Drnovská | 06:17 | |
Nádraží Ruzyně | 06:18 | |
Ruzyňský velkoobchod | 06:19 | |
U Prioru | 06:20 | |
Brodecká | 06:21 | |
Divoká Šárka | 06:23 | |
Divoká Šárka | 06:24 | |
Vlastina | 06:26 | |
Sídliště Na Dědině | 06:32 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost