trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 10:41 | |
Radnice Praha 6 | 10:43 | |
Sibiřské náměstí | 10:45 | |
Českomalínská | 10:46 | |
Rooseveltova | 10:47 | |
Zelená | 10:48 | |
Studentský dům | 10:49 | |
Národní technická knihovna | 10:50 | |
Thákurova | 10:52 | |
Dělostřelecká | 10:53 | |
Vozovna Střešovice | 10:56 | |
Sibeliova | 10:58 | |
Norbertov | 10:59 | |
Náměstí Před Bateriemi | 11:00 | |
Talichova | 11:01 | |
U Vojenské nemocnice | 11:02 | |
Vojenská nemocnice | 11:03 | |
Poliklinika Petřiny | 11:05 | |
Větrník | 11:08 | |
Petřiny | 11:09 | |
Sídliště Petřiny | 11:10 | |
Libocká | 11:13 | |
Litovický potok | 11:14 | |
Ruzyňská | 11:15 | |
Ruzyňská škola | 11:16 | |
Drnovská | 11:17 | |
Nádraží Ruzyně | 11:18 | |
Ruzyňský velkoobchod | 11:19 | |
U Prioru | 11:20 | |
Brodecká | 11:21 | |
Divoká Šárka | 11:23 | |
Divoká Šárka | 11:24 | |
Vlastina | 11:26 | |
Sídliště Na Dědině | 11:32 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost