trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 13:45 | |
Prosek | 13:47 | |
Střížkov | 13:49 | |
Ládví | 13:51 | |
Kobylisy | 13:53 | |
Nádraží Holešovice | 13:56 | |
Vltavská | 13:58 | |
Florenc - C | 14:00 | |
Hlavní nádraží | 14:02 | |
Muzeum - C | 14:03 | |
I. P. Pavlova | 14:05 | |
Vyšehrad | 14:07 | |
Pražského povstání | 14:08 | |
Pankrác | 14:10 | |
Budějovická | 14:11 | |
Kačerov | 14:13 | |
Roztyly | 14:15 | |
Chodov | 14:17 | |
Opatov | 14:19 | |
Háje | 14:21 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost