trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 06:44 | |
Opatov | 06:46 | |
Chodov | 06:48 | |
Roztyly | 06:50 | |
Kačerov | 06:52 | |
Budějovická | 06:53 | |
Pankrác | 06:55 | |
Pražského povstání | 06:56 | |
Vyšehrad | 06:58 | |
I. P. Pavlova | 07:00 | |
Muzeum - C | 07:02 | |
Hlavní nádraží | 07:03 | |
Florenc - C | 07:05 | |
Vltavská | 07:07 | |
Nádraží Holešovice | 07:09 | |
Kobylisy | 07:11 | |
Ládví | 07:14 | |
Střížkov | 07:16 | |
Prosek | 07:17 | |
Letňany | 07:20 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost