trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 05:24 | |
Opatov | 05:26 | |
Chodov | 05:28 | |
Roztyly | 05:30 | |
Kačerov | 05:32 | |
Budějovická | 05:33 | |
Pankrác | 05:35 | |
Pražského povstání | 05:36 | |
Vyšehrad | 05:38 | |
I. P. Pavlova | 05:40 | |
Muzeum - C | 05:42 | |
Hlavní nádraží | 05:43 | |
Florenc - C | 05:45 | |
Vltavská | 05:47 | |
Nádraží Holešovice | 05:49 | |
Kobylisy | 05:51 | |
Ládví | 05:54 | |
Střížkov | 05:56 | |
Prosek | 05:57 | |
Letňany | 06:00 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost