trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 22:14 | |
Prosek | 22:16 | |
Střížkov | 22:18 | |
Ládví | 22:20 | |
Kobylisy | 22:22 | |
Nádraží Holešovice | 22:25 | |
Vltavská | 22:27 | |
Florenc - C | 22:29 | |
Hlavní nádraží | 22:31 | |
Muzeum - C | 22:32 | |
I. P. Pavlova | 22:34 | |
Vyšehrad | 22:36 | |
Pražského povstání | 22:37 | |
Pankrác | 22:39 | |
Budějovická | 22:40 | |
Kačerov | 22:42 | |
Roztyly | 22:44 | |
Chodov | 22:46 | |
Opatov | 22:48 | |
Háje | 22:50 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost