trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 20:22 | |
Lihovar | 20:24 | |
Serpentina | 20:28 | |
Barrandovská | 20:29 | |
Horní cesta | 20:30 | |
Filmové ateliéry | 20:31 | |
Filmové ateliéry | 20:32 | |
Slavínského | 20:33 | |
Geologická | 20:34 | |
Terasy | 20:35 | |
Lihovar | 20:38 | |
Smíchovské nádraží | 20:42 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost