trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 07:24 | |
Lihovar | 07:26 | |
Serpentina | 07:31 | |
Barrandovská | 07:32 | |
Horní cesta | 07:33 | |
Filmové ateliéry | 07:34 | |
Filmové ateliéry | 07:35 | |
Slavínského | 07:36 | |
Geologická | 07:37 | |
Terasy | 07:38 | |
Lihovar | 07:41 | |
Smíchovské nádraží | 08:02 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost