trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Ďáblice | 11:34 | |
Kokořínská | 11:35 | |
Na Štamberku | 11:36 | |
U Spojů | 11:37 | |
Liběchovská | 11:38 | |
Květnová | 11:39 | |
Ďáblický hřbitov | 11:41 | |
Sídliště Ďáblice | 11:42 | |
Třebenická | 11:43 | |
Štěpničná | 11:44 | |
Ládví | 11:49 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost