trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 08:55 | |
Rajská zahrada | 08:57 | |
Hloubětín | 08:59 | |
Kolbenova | 09:01 | |
Vysočanská | 09:03 | |
Českomoravská | 09:04 | |
Palmovka | 09:06 | |
Invalidovna | 09:08 | |
Křižíkova | 09:10 | |
Florenc - B | 09:11 | |
Náměstí Republiky | 09:13 | |
Můstek - B | 09:14 | |
Národní třída | 09:16 | |
Karlovo náměstí | 09:17 | |
Anděl | 09:19 | |
Smíchovské nádraží | 09:21 | |
Radlická | 09:24 | |
Jinonice | 09:26 | |
Nové Butovice | 09:28 | |
Hůrka | 09:29 | |
Lužiny | 09:31 | |
Luka | 09:32 | |
Stodůlky | 09:34 | |
Zličín | 09:44 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost