trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 06:15 | |
Rajská zahrada | 06:17 | |
Hloubětín | 06:19 | |
Kolbenova | 06:21 | |
Vysočanská | 06:23 | |
Českomoravská | 06:24 | |
Palmovka | 06:26 | |
Invalidovna | 06:28 | |
Křižíkova | 06:30 | |
Florenc - B | 06:31 | |
Náměstí Republiky | 06:33 | |
Můstek - B | 06:34 | |
Národní třída | 06:36 | |
Karlovo náměstí | 06:37 | |
Anděl | 06:39 | |
Smíchovské nádraží | 06:41 | |
Radlická | 06:44 | |
Jinonice | 06:46 | |
Nové Butovice | 06:48 | |
Hůrka | 06:49 | |
Lužiny | 06:51 | |
Luka | 06:52 | |
Stodůlky | 06:54 | |
Zličín | 06:56 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost