trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 10:02 | |
Rajská zahrada | 10:04 | |
Hloubětín | 10:06 | |
Kolbenova | 10:08 | |
Vysočanská | 10:10 | |
Českomoravská | 10:12 | |
Palmovka | 10:14 | |
Invalidovna | 10:15 | |
Křižíkova | 10:17 | |
Florenc - B | 10:19 | |
Náměstí Republiky | 10:20 | |
Můstek - B | 10:22 | |
Národní třída | 10:23 | |
Karlovo náměstí | 10:24 | |
Anděl | 10:26 | |
Smíchovské nádraží | 10:28 | |
Radlická | 10:31 | |
Jinonice | 10:33 | |
Nové Butovice | 10:35 | |
Hůrka | 10:37 | |
Lužiny | 10:38 | |
Luka | 10:40 | |
Stodůlky | 10:41 | |
Zličín | 10:44 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost