trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 19:49 | |
Stodůlky | 19:51 | |
Luka | 19:53 | |
Lužiny | 19:54 | |
Hůrka | 19:56 | |
Nové Butovice | 19:57 | |
Jinonice | 19:59 | |
Radlická | 20:01 | |
Smíchovské nádraží | 20:04 | |
Anděl | 20:06 | |
Karlovo náměstí | 20:08 | |
Národní třída | 20:09 | |
Můstek - B | 20:10 | |
Náměstí Republiky | 20:12 | |
Florenc - B | 20:13 | |
Křižíkova | 20:15 | |
Invalidovna | 20:17 | |
Palmovka | 20:18 | |
Českomoravská | 20:20 | |
Vysočanská | 20:22 | |
Kolbenova | 20:24 | |
Hloubětín | 20:26 | |
Rajská zahrada | 20:28 | |
Černý Most | 20:32 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost