trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 14:34 | |
Rajská zahrada | 14:36 | |
Hloubětín | 14:38 | |
Kolbenova | 14:40 | |
Vysočanská | 14:42 | |
Českomoravská | 14:43 | |
Palmovka | 14:45 | |
Invalidovna | 14:47 | |
Křižíkova | 14:49 | |
Florenc - B | 14:50 | |
Náměstí Republiky | 14:52 | |
Můstek - B | 14:53 | |
Národní třída | 14:55 | |
Karlovo náměstí | 14:56 | |
Anděl | 14:58 | |
Smíchovské nádraží | 15:00 | |
Radlická | 15:03 | |
Jinonice | 15:05 | |
Nové Butovice | 15:07 | |
Hůrka | 15:08 | |
Lužiny | 15:10 | |
Luka | 15:11 | |
Stodůlky | 15:13 | |
Zličín | 15:15 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost