trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 08:32 | |
Terminál 2 | 08:33 | |
Schengenská | 08:34 | |
U Hangáru | 08:36 | |
Terminál 3 | 08:39 | |
K Letišti | 08:40 | |
Zličín | 08:50 | |
K Letišti | 08:58 | |
Terminál 3 | 08:59 | |
U Hangáru | 09:02 | |
Terminál 1 | 09:04 | |
Terminál 2 | 09:05 | |
Letiště | 09:43 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost