trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 22:16 | |
Terminál 2 | 22:17 | |
Schengenská | 22:18 | |
U Hangáru | 22:20 | |
Terminál 3 | 22:23 | |
K Letišti | 22:24 | |
Zličín | 22:34 | |
K Letišti | 22:42 | |
Terminál 3 | 22:43 | |
U Hangáru | 22:46 | |
Terminál 1 | 22:48 | |
Terminál 2 | 22:49 | |
Letiště | 22:52 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost