trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 13:02 | |
Terminál 2 | 13:03 | |
Schengenská | 13:04 | |
U Hangáru | 13:06 | |
Terminál 3 | 13:09 | |
K Letišti | 13:10 | |
Zličín | 13:20 | |
K Letišti | 13:28 | |
Terminál 3 | 13:29 | |
U Hangáru | 13:32 | |
Terminál 1 | 13:34 | |
Terminál 2 | 13:35 | |
Letiště | 13:58 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost