trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 10:32 | |
Terminál 2 | 10:33 | |
Schengenská | 10:34 | |
U Hangáru | 10:36 | |
Terminál 3 | 10:39 | |
K Letišti | 10:40 | |
Zličín | 10:50 | |
K Letišti | 10:58 | |
Terminál 3 | 10:59 | |
U Hangáru | 11:02 | |
Terminál 1 | 11:04 | |
Terminál 2 | 11:05 | |
Letiště | 11:43 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost