trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 07:32 | |
Terminál 2 | 07:33 | |
Schengenská | 07:34 | |
U Hangáru | 07:36 | |
Terminál 3 | 07:39 | |
K Letišti | 07:40 | |
Zličín | 07:50 | |
K Letišti | 07:58 | |
Terminál 3 | 07:59 | |
U Hangáru | 08:02 | |
Terminál 1 | 08:04 | |
Terminál 2 | 08:05 | |
Letiště | 08:43 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost