trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 06:42 | |
Terminál 2 | 06:43 | |
Schengenská | 06:44 | |
U Hangáru | 06:46 | |
Terminál 3 | 06:49 | |
K Letišti | 06:50 | |
Zličín | 07:00 | |
K Letišti | 07:08 | |
Terminál 3 | 07:09 | |
U Hangáru | 07:12 | |
Terminál 1 | 07:14 | |
Terminál 2 | 07:15 | |
Letiště | 07:28 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost