trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 19:37 | |
Stodůlky | 19:39 | |
Luka | 19:41 | |
Lužiny | 19:42 | |
Hůrka | 19:44 | |
Nové Butovice | 19:45 | |
Jinonice | 19:47 | |
Radlická | 19:49 | |
Smíchovské nádraží | 19:52 | |
Anděl | 19:54 | |
Karlovo náměstí | 19:56 | |
Národní třída | 19:57 | |
Můstek - B | 19:58 | |
Náměstí Republiky | 20:00 | |
Florenc - B | 20:01 | |
Křižíkova | 20:03 | |
Invalidovna | 20:05 | |
Palmovka | 20:06 | |
Českomoravská | 20:08 | |
Vysočanská | 20:10 | |
Kolbenova | 20:12 | |
Hloubětín | 20:14 | |
Rajská zahrada | 20:16 | |
Černý Most | 20:21 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost