trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 15:52 | |
Rajská zahrada | 15:54 | |
Hloubětín | 15:56 | |
Kolbenova | 15:58 | |
Vysočanská | 16:00 | |
Českomoravská | 16:01 | |
Palmovka | 16:03 | |
Invalidovna | 16:05 | |
Křižíkova | 16:07 | |
Florenc - B | 16:08 | |
Náměstí Republiky | 16:10 | |
Můstek - B | 16:11 | |
Národní třída | 16:13 | |
Karlovo náměstí | 16:14 | |
Anděl | 16:16 | |
Smíchovské nádraží | 16:18 | |
Radlická | 16:21 | |
Jinonice | 16:23 | |
Nové Butovice | 16:25 | |
Hůrka | 16:26 | |
Lužiny | 16:28 | |
Luka | 16:29 | |
Stodůlky | 16:31 | |
Zličín | 16:33 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost