trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Vozovna Kobylisy | 20:49 | |
Líbeznická | 20:50 | |
Březiněveská | 20:51 | |
Kobylisy | 20:52 | |
Ke Stírce | 20:53 | |
Hercovka | 20:55 | |
Nad Trojou | 20:58 | |
Trojská | 20:59 | |
Nádraží Holešovice | 21:01 | |
Výstaviště Holešovice | 21:03 | |
Veletržní palác | 21:04 | |
Strossmayerovo náměstí | 21:05 | |
Kamenická | 21:07 | |
Letenské náměstí | 21:08 | |
Korunovační | 21:09 | |
Sparta | 21:10 | |
Hradčanská | 21:12 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost