trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Lehovec | 23:55 | |
Sídliště Hloubětín | 23:56 | |
Hloubětín | 23:57 | |
Kbelská | 23:58 | |
Nademlejnská | 23:59 | |
U Elektry | 23:59 | |
Podkovářská | 24:00 | |
Kabešova | 24:01 | |
Nádraží Libeň | 24:03 | |
Multiaréna Praha | 24:05 | |
Ocelářská | 24:06 | |
Balabenka | 24:07 | |
Palmovka | 24:09 | |
Palmovka | 24:10 | |
Invalidovna | 24:12 | |
Urxova | 24:13 | |
Křižíkova | 24:14 | |
Karlínské náměstí | 24:15 | |
Florenc | 24:16 | |
Bílá labuť | 24:17 | |
Masarykovo nádraží | 24:19 | |
Jindřišská | 24:21 | |
Václavské náměstí | 24:23 | |
Vodičkova | 24:24 | |
Lazarská | 24:30 | |
Karlovo náměstí | 24:32 | |
Moráň | 24:34 | |
Palackého náměstí | 24:35 | |
Palackého náměstí (nábřeží) | 24:36 | |
Výtoň | 24:37 | |
Výtoň | 24:38 | |
Albertov | 24:39 | |
Ostrčilovo náměstí | 24:40 | |
Svatoplukova | 24:41 | |
Divadlo Na Fidlovačce | 24:42 | |
Otakarova | 24:44 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost