jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
2
Prašný most - Sídliště Petřiny
trasa
zastávka
čas
Prašný most
04:48
vystoupit »
Vozovna Střešovice
04:49
vystoupit »
Sibeliova
04:51
vystoupit »
Ořechovka
04:52
vystoupit »
Baterie
04:53
vystoupit »
Vojenská nemocnice
04:55
vystoupit »
Větrník
04:56
vystoupit »
Petřiny
04:57
vystoupit »
Sídliště Petřiny
04:58
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.