trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Čechovo náměstí | 23:08 | |
Čechovo náměstí | 23:08 | |
Bohemians | 23:11 | |
Nádraží Vršovice | 23:12 | |
Otakarova | 23:14 | |
Divadlo Na Fidlovačce | 23:15 | |
Svatoplukova | 23:17 | |
Ostrčilovo náměstí | 23:18 | |
Albertov | 23:19 | |
Výtoň | 23:20 | |
Výtoň | 23:21 | |
Palackého náměstí (nábřeží) | 23:22 | |
Palackého náměstí | 23:23 | |
Karlovo náměstí | 23:25 | |
Novoměstská radnice | 23:26 | |
Národní třída | 23:28 | |
Národní divadlo | 23:29 | |
Národní divadlo | 23:30 | |
Staroměstská | 23:32 | |
Malostranská | 23:34 | |
Chotkovy sady | 23:37 | |
Hradčanská | 23:38 | |
Prašný most | 23:40 | |
Vozovna Střešovice | 23:41 | |
Sibeliova | 23:43 | |
Ořechovka | 23:44 | |
Baterie | 23:45 | |
Vojenská nemocnice | 23:47 | |
Větrník | 23:48 | |
Petřiny | 23:49 | |
Sídliště Petřiny | 23:50 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost