trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Petřiny | 22:05 | |
Petřiny | 22:06 | |
Větrník | 22:07 | |
Vojenská nemocnice | 22:08 | |
Baterie | 22:10 | |
Ořechovka | 22:11 | |
Sibeliova | 22:12 | |
Vozovna Střešovice | 22:13 | |
Prašný most | 22:15 | |
Hradčanská | 22:17 | |
Chotkovy sady | 22:18 | |
Malostranská | 22:21 | |
Staroměstská | 22:22 | |
Karlovy lázně | 22:23 | |
Národní divadlo | 22:25 | |
Národní třída | 22:27 | |
Karlovo náměstí | 22:29 | |
Moráň | 22:30 | |
Palackého náměstí | 22:31 | |
Palackého náměstí (nábřeží) | 22:32 | |
Výtoň | 22:33 | |
Výtoň | 22:34 | |
Albertov | 22:35 | |
Ostrčilovo náměstí | 22:36 | |
Svatoplukova | 22:38 | |
Divadlo Na Fidlovačce | 22:39 | |
Otakarova | 22:41 | |
Nádraží Vršovice | 22:42 | |
Bohemians | 22:44 | |
Čechovo náměstí | 23:08 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost