trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 23:45 | |
Rajská zahrada | 23:47 | |
Hloubětín | 23:49 | |
Kolbenova | 23:51 | |
Vysočanská | 23:53 | |
Českomoravská | 23:54 | |
Palmovka | 23:56 | |
Invalidovna | 23:58 | |
Křižíkova | 24:00 | |
Florenc - B | 24:01 | |
Náměstí Republiky | 24:03 | |
Můstek - B | 24:04 | |
Národní třída | 24:06 | |
Karlovo náměstí | 24:07 | |
Anděl | 24:09 | |
Smíchovské nádraží | 24:11 | |
Radlická | 24:14 | |
Jinonice | 24:16 | |
Nové Butovice | 24:18 | |
Hůrka | 24:19 | |
Lužiny | 24:21 | |
Luka | 24:22 | |
Stodůlky | 24:24 | |
Zličín | 24:27 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost