trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 18:25 | |
Stodůlky | 18:27 | |
Luka | 18:29 | |
Lužiny | 18:30 | |
Hůrka | 18:32 | |
Nové Butovice | 18:33 | |
Jinonice | 18:35 | |
Radlická | 18:37 | |
Smíchovské nádraží | 18:40 | |
Anděl | 18:42 | |
Karlovo náměstí | 18:44 | |
Národní třída | 18:45 | |
Můstek - B | 18:46 | |
Náměstí Republiky | 18:48 | |
Florenc - B | 18:49 | |
Křižíkova | 18:51 | |
Invalidovna | 18:53 | |
Palmovka | 18:54 | |
Českomoravská | 18:56 | |
Vysočanská | 18:58 | |
Kolbenova | 19:00 | |
Hloubětín | 19:02 | |
Rajská zahrada | 19:04 | |
Černý Most | 19:06 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost