trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 06:20 | |
Stodůlky | 06:22 | |
Luka | 06:24 | |
Lužiny | 06:25 | |
Hůrka | 06:27 | |
Nové Butovice | 06:28 | |
Jinonice | 06:30 | |
Radlická | 06:32 | |
Smíchovské nádraží | 06:35 | |
Anděl | 06:37 | |
Karlovo náměstí | 06:39 | |
Národní třída | 06:40 | |
Můstek - B | 06:41 | |
Náměstí Republiky | 06:43 | |
Florenc - B | 06:44 | |
Křižíkova | 06:46 | |
Invalidovna | 06:48 | |
Palmovka | 06:49 | |
Českomoravská | 06:51 | |
Vysočanská | 06:53 | |
Kolbenova | 06:55 | |
Hloubětín | 06:57 | |
Rajská zahrada | 06:59 | |
Černý Most | 07:01 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost