trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 18:46 | |
Rajská zahrada | 18:48 | |
Hloubětín | 18:50 | |
Kolbenova | 18:52 | |
Vysočanská | 18:54 | |
Českomoravská | 18:55 | |
Palmovka | 18:57 | |
Invalidovna | 18:59 | |
Křižíkova | 19:01 | |
Florenc - B | 19:02 | |
Náměstí Republiky | 19:04 | |
Můstek - B | 19:05 | |
Národní třída | 19:07 | |
Karlovo náměstí | 19:08 | |
Anděl | 19:10 | |
Smíchovské nádraží | 19:12 | |
Radlická | 19:15 | |
Jinonice | 19:17 | |
Nové Butovice | 19:19 | |
Hůrka | 19:20 | |
Lužiny | 19:22 | |
Luka | 19:23 | |
Stodůlky | 19:25 | |
Zličín | 19:27 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost