trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Výstaviště Holešovice | 23:21 | |
Veletržní palác | 23:22 | |
Strossmayerovo náměstí | 23:23 | |
Nábřeží Kapitána Jaroše | 23:25 | |
Čechův most | 23:27 | |
Právnická fakulta | 23:28 | |
Staroměstská | 23:30 | |
Karlovy lázně | 23:31 | |
Národní divadlo | 23:34 | |
Jiráskovo náměstí | 23:35 | |
Palackého náměstí (nábřeží) | 23:37 | |
Výtoň | 23:38 | |
Výtoň | 23:39 | |
Albertov | 23:40 | |
Ostrčilovo náměstí | 23:41 | |
Svatoplukova | 23:43 | |
Divadlo Na Fidlovačce | 23:44 | |
Otakarova | 23:46 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost