trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Levského | 14:53 | |
Sídliště Modřany | 14:53 | |
Modřanská rokle | 14:54 | |
U Libušského potoka | 14:55 | |
Poliklinika Modřany | 14:56 | |
Čechova čtvrť | 14:57 | |
Nádraží Modřany | 14:59 | |
Modřanská škola | 15:00 | |
Belárie | 15:01 | |
Černý kůň | 15:02 | |
Nádraží Braník | 15:04 | |
Pobřežní cesta | 15:05 | |
Přístaviště | 15:06 | |
Dvorce | 15:08 | |
Kublov | 15:10 | |
Podolská vodárna | 15:12 | |
Výtoň | 15:14 | |
Palackého náměstí (nábřeží) | 15:15 | |
Jiráskovo náměstí | 15:18 | |
Národní divadlo | 15:21 | |
Staroměstská | 15:23 | |
Právnická fakulta | 15:25 | |
Čechův most | 15:27 | |
Strossmayerovo náměstí | 15:30 | |
Veletržní palác | 15:31 | |
Výstaviště Holešovice | 15:33 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost