jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
17
Divadlo Na Fidlovačce - Vozovna Pankrác
trasa
zastávka
čas
Divadlo Na Fidlovačce
21:12
vystoupit »
Náměstí Bratří Synků
21:14
vystoupit »
Nuselská radnice
21:16
vystoupit »
Palouček
21:17
vystoupit »
Pražského povstání
21:19
vystoupit »
Na Veselí
21:21
vystoupit »
Vozovna Pankrác
21:22
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.