trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Levského | 09:49 | |
Sídliště Modřany | 09:49 | |
Modřanská rokle | 09:50 | |
U Libušského potoka | 09:51 | |
Poliklinika Modřany | 09:52 | |
Čechova čtvrť | 09:53 | |
Nádraží Modřany | 09:55 | |
Modřanská škola | 09:56 | |
Belárie | 09:57 | |
Černý kůň | 09:58 | |
Nádraží Braník | 10:00 | |
Pobřežní cesta | 10:01 | |
Přístaviště | 10:02 | |
Dvorce | 10:04 | |
Kublov | 10:06 | |
Podolská vodárna | 10:08 | |
Výtoň | 10:10 | |
Palackého náměstí (nábřeží) | 10:11 | |
Jiráskovo náměstí | 10:14 | |
Národní divadlo | 10:17 | |
Staroměstská | 10:19 | |
Právnická fakulta | 10:21 | |
Čechův most | 10:23 | |
Strossmayerovo náměstí | 10:26 | |
Veletržní palác | 10:27 | |
Výstaviště Holešovice | 10:29 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost