trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Holešovice | 20:02 | |
Nádraží Holešovice | 20:04 | |
Trojská | 20:06 | |
Nad Trojou | 20:07 | |
Hercovka | 20:08 | |
Ke Stírce | 20:10 | |
Kobylisy | 20:11 | |
Březiněveská | 20:12 | |
Líbeznická | 20:13 | |
Vozovna Kobylisy | 20:15 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost