trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 14:58 | |
Rajská zahrada | 15:00 | |
Hloubětín | 15:02 | |
Kolbenova | 15:04 | |
Vysočanská | 15:06 | |
Českomoravská | 15:07 | |
Palmovka | 15:09 | |
Invalidovna | 15:11 | |
Křižíkova | 15:13 | |
Florenc - B | 15:14 | |
Náměstí Republiky | 15:16 | |
Můstek - B | 15:17 | |
Národní třída | 15:19 | |
Karlovo náměstí | 15:20 | |
Anděl | 15:22 | |
Smíchovské nádraží | 15:24 | |
Radlická | 15:27 | |
Jinonice | 15:29 | |
Nové Butovice | 15:31 | |
Hůrka | 15:32 | |
Lužiny | 15:34 | |
Luka | 15:35 | |
Stodůlky | 15:37 | |
Zličín | 15:39 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost