trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 09:39 | |
Stodůlky | 09:41 | |
Luka | 09:43 | |
Lužiny | 09:44 | |
Hůrka | 09:46 | |
Nové Butovice | 09:47 | |
Jinonice | 09:49 | |
Radlická | 09:51 | |
Smíchovské nádraží | 09:54 | |
Anděl | 09:56 | |
Karlovo náměstí | 09:57 | |
Národní třída | 09:59 | |
Můstek - B | 10:00 | |
Náměstí Republiky | 10:02 | |
Florenc - B | 10:03 | |
Křižíkova | 10:05 | |
Invalidovna | 10:06 | |
Palmovka | 10:08 | |
Českomoravská | 10:10 | |
Vysočanská | 10:12 | |
Kolbenova | 10:13 | |
Hloubětín | 10:15 | |
Rajská zahrada | 10:18 | |
Černý Most | 10:21 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost