trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 17:28 | |
Rajská zahrada | 17:30 | |
Hloubětín | 17:32 | |
Kolbenova | 17:34 | |
Vysočanská | 17:36 | |
Českomoravská | 17:37 | |
Palmovka | 17:39 | |
Invalidovna | 17:41 | |
Křižíkova | 17:43 | |
Florenc - B | 17:44 | |
Náměstí Republiky | 17:46 | |
Můstek - B | 17:47 | |
Národní třída | 17:49 | |
Karlovo náměstí | 17:50 | |
Anděl | 17:52 | |
Smíchovské nádraží | 17:54 | |
Radlická | 17:57 | |
Jinonice | 17:59 | |
Nové Butovice | 18:01 | |
Hůrka | 18:02 | |
Lužiny | 18:04 | |
Luka | 18:05 | |
Stodůlky | 18:07 | |
Zličín | 18:09 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost