trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Březiněveská | 21:05 | |
Kobylisy | 21:06 | |
Ke Stírce | 21:07 | |
Okrouhlická | 21:08 | |
Vychovatelna | 21:09 | |
Bulovka | 21:10 | |
Vosmíkových | 21:11 | |
U Kříže | 21:12 | |
Libeňský zámek | 21:14 | |
Divadlo pod Palmovkou | 21:15 | |
Palmovka | 21:17 | |
Invalidovna | 21:19 | |
Urxova | 21:20 | |
Křižíkova | 21:21 | |
Karlínské náměstí | 21:22 | |
Florenc | 21:24 | |
Bílá labuť | 21:25 | |
Masarykovo nádraží | 21:27 | |
Jindřišská | 21:29 | |
Václavské náměstí | 21:31 | |
Vodičkova | 21:32 | |
Lazarská | 21:33 | |
Karlovo náměstí | 21:35 | |
Moráň | 21:36 | |
Palackého náměstí | 21:37 | |
Palackého náměstí (nábřeží) | 21:38 | |
Výtoň | 21:39 | |
Výtoň | 21:40 | |
Albertov | 21:41 | |
Ostrčilovo náměstí | 21:42 | |
Svatoplukova | 21:44 | |
Divadlo Na Fidlovačce | 21:45 | |
Otakarova | 21:47 | |
Nádraží Vršovice | 21:48 | |
Bohemians | 21:50 | |
Koh-i-noor | 21:52 | |
Slavia | 21:54 | |
Kubánské náměstí | 22:08 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost